300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava !
Tüm alışverişleriniz aynı gün kargo yapılmaktadır. ( Pazar Günü Hariç ) 750 TL ve üzeri alışverişlerde bütün kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit yapılabilmektedir 300 TL ve üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava ! Tüm alışverişleriniz aynı gün kargo yapılmaktadır. ( Pazar Günü Hariç ) 750 TL ve üzeri alışverişlerde bütün kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit yapılabilmektedir 300 TL ve üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava ! Tüm alışverişleriniz aynı gün kargo yapılmaktadır. ( Pazar Günü Hariç ) 750 TL ve üzeri alışverişlerde bütün kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit yapılabilmektedir 300 TL ve üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava ! Tüm alışverişleriniz aynı gün kargo yapılmaktadır. ( Pazar Günü Hariç ) 750 TL ve üzeri alışverişlerde bütün kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit yapılabilmektedir 300 TL ve üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava !

Garanti ve İade

Garanti ve İade

Siparişinizin size teslim edildiği günü takip eden 14 gün içerisinde (ürünün satılabilirliği bozulmadığı sürece) ürün iadesini tarafımıza bilgi vermek koşuluyla gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış şekilde, SÜRAT KARGO  ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Endostel Kimya Kozmetik San. ve Tic. AŞ.  anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz. 

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden SÜRAT KARGO'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. 

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler ve Kampanya dahilindeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

İade bedeli (Kargo Bedeli & Kapıda Ödeme Hizmet Ücreti iade edilemez),Ücretsiz kargo fırsatı ile satın alınmış olan ürünlerin iadesi durumunda güncel kargo ücreti iade tutarı içerisinden kesilmektedir. Ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 

* Ürünün faturası olmadığı takdirde ürün değişimi ve iadesi yapılmamaktadır.

* SÜRAT KARGO anlaşmamız ile kargo ücretini indirimli bir şekilde ödeyerek iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

* Sitemizde yer alan ürünler, sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan dolayı, değişim ürününün ayrılması mümkün değildir.

Yükleniyor...